Naše festivalové ankety sa oplatí vypĺňať. Môžete vyhrať skvelý pobyt v týchto pekných apartmánoch v úžasnom prostredí.

DONOVALY

Apartmán v podkroví hotela Residence na Donovaloch, na rozhraní pohorí Veľká Fatra a Starohorské vrchy. Z balkóna v tejto výške je nádherný výhľad na hory a priamo na zjazdovku. Vôňu stromov a krásu prírody si vychutnáte na každom kroku v okolí. V letnom období túry a prechádzky a v zimnom lyže a hotelový wellness vyplnia aktívne váš voľný čas.

Parkovania sa obávať nemusíte. K dispozícii vám bude uzamykateľná garáž v prízemí, z ktorej sa vyveziete výťahom na siedme poschodie, kde sa apartmán nachádza. Apartmán je plne zariadený a pripravený k vášmu pobytu. Kuchynské a jedálenské zariadenie vrátane chladničky, mikrovlnky a umývačky riadu. V útulnej obývacej izbe máte k dispozícií televízor, dvd, wifi. Avšak dať prednosť hrejivému pocitu z romantickej piecky, príjemnej hudbe a poháru dobrého vínka je lepšia voľba. V spálni na veľkej manželskej posteli sa vám budú snívať tie najpríjemnejšie sny. Samozrejmosťou sú u nás čisté uteráky a posteľná bielizeň.

Spoločenský život si viete užiť v okolitých reštauráciách, štýlovej kolibe alebo Donovalskom pivovare pri živej hudbe alebo disko. Pri športových aktivitách či turistických atrakciách, ktoré Donovaly ponúkajú, si určite každý nájde to svoje a spokojný sa sem vráti zas.

SMOKOVEC

Apartmán sa nachádza v obci Nový Smokovec priamo v srdci Vysokých Tatier. V mieste, kde vás ráno osvieži čerstvý horský vzduch, keď si na balkóne budete vychutnávať šálku bylinkového čaju s pohľadom na najvyššie štíty Slovenska.

Pre vaše auto je rezervované miesto hneď pri budove, kde sa nachádza apartmán. Podkrovný apartmán sa nachádza na druhom poschodí. V obývačke s televízorom, dvd a wifi si večer oddýchnete a spríjemniť si ho môžete spoločenskými hrami alebo šálkou kávy pri sviečkach. Silu do ďalšieho dňa načerpáte výdatným spánkom v útulnej spálni. V kuchyni nájdete všetko potrebné pre váš príjemný pobyt. Chladnička, mikrovlnka, umývačka riadu a základné pochutiny. Kúpeľňa s toaletou vybavená sprchou a čistými uterákmi.

V zime raj pre lyžiarov. Všetky najdlhšie lyžiarske svahy Vysokých Tatier sú v okolí 20km. Počas celého roka tu nájdete množstvo turistických chodníkov, horských chát, plesá a tak krásnu zákonom chránenú prírodu, že o chvíľu sa na našom apartmáne vidíme zas.

Veríme, že sme vás potešili. Čakáme vás na festivale aj s anketami 🙂

Komentáre