V rámci našej festivalovej tour Slovenskom navštívime už po druhýkrát mesto Senica. Do Mestského kultúrneho strediska zavítame 15. júna. A veru máte sa na čo tešiť. Čakajú vás úžasné dokumentárne filmy a pútavý sprievodný program.

Zdroj: mapio.net

Festival uvítal aj primátor Senice Branislav Grimm: „Chcem Vás všetkých čo najsrdečnejšie pozvať 15. júna do Mestského domu kultúry na festival Ekotopfilm – Envirofilm. Príďte, uvidíte krásne environmentálne  filmy o tom, ako treba zachrániť naše životné prostredie i do budúcna, tvorivé dielničky, besedy s odborníkmi o doprave, o odpadoch. Príďte, aby sme spoločne žili v krásnom životnom prostredí.“

V rámci sprievodného programu „mimo plátna“ vám prinášame 2 zaujímavé diskusie. Povieme si, ako je to s odpadom v Senici a všeobecne na Slovensku, predstavíme si, ako sme na tom s recykláciou a povieme si niečo o udržateľnej doprave, kde sa budeme venovať hlavne elektromobilite a cyklodoprave. Taktiež vás čakajú krásne dokumentárne filmy z celého sveta. Na ukážku si pozrite trailer filmu BAOBABY MEDZI SÚŠOU A MOROM.

Veríme, že sme vás našou ponukou zaujali a vidíme sa na festivale. Nezabúdajte, že u nás sa za vstup neplatí! 🙂

Komentáre