“Čo len s tebou bude, keď vyrastieš?”

Tak znel slogan našej najnovšej kampane. Určite si spomínate, keď ste boli malí, často ešte nezodpovední, sem-tam ste neposlúchali svojich rodičov. Tí potom nad vami zo strachu z vašej budúcej pôsobnosti kývli rukou so slovami: “Čo len z teba bude?!

Otázka na zamyslenie “Čo len s tebou bude, keď vyrastieš?” sa týka každého z nás. Odpoveď prináša len budúcnosť, ale my sme tí, ktorí ju svojim pozitívnym postojom môžeme ovplyvniť. Súčasnosť tvorí veľa globálnych i lokálnych problémov, ktoré negatívnym dopadom ovplyvňujú našu Zem. Tieto dopady sú častokrát zavinené ľudskou činnosťou, ktoré však ty sám vieš zmeniť a môžeš začať hneď! Každý z nás svojím uvedomelým spôsobom môže prispieť k myšlienkam trvalo udržateľného rozvoja, preto sa snaž chrániť naše prostredie, staraj sa o svoj zdravý životný štýl, nebuď ľahostajný k problémom, ktoré sa týkajú tvojho okolia a budúcnosť bude hneď krajšia 🙂

Na našej tour po Slovensku s roztopašnou opičkou,

ktorú čaká nejasná budúcnosť, vyzývame vás všetkých,

pridajte sa k nám a my vás odmeníme!

Pridaj sa k samotnému riaditeľovi festivalu, odhoď zábrany!

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE:

Zatvár sa ako opička z našej kampane a odfoť sa s naším vizuálom v meste, kde s festivalom zavítame (náš vizuál nájdeš na mieste konania festivalu na plagátoch a roll-upoch, ale aj v meste na citylightoch, či billboardoch)

Zverejni fotku na Instagrame alebo Facebooku s hashtagmi #kedvyrasties #ekotopfilmtvojemesto (príklad: #kedvyrasties #ekotopfilmkosice)

Nepouzivaj pri hashtagoch interpunkciu 😉

Zverejnené fotky po každom meste vyhodnotíme. Do súťaže budú akceptované fotografie zverejnené maximálne dva dni po skončení festivalu v danom meste. Žrebovanie bude prebiehať 2 spôsobmi. V prvom prípade pôjde o náhodný výber a v druhom prípade tím festivalu Ekotopfilm vyberie tú najzaujímavejšiu. Pre autorov fotografií máme pripravené praktické festivalové darčeky. Výsledky budú zverejnené na našom webe a Facebooku, ale výherné osoby budeme kontaktovať aj priamo.

Autorov vybraných fotografií čaká zaslúžená odmena 🙂

Tak ak vám nie je jedno, čo s vami bude, zapojte sa do našej súťaže a odfoťte sa s naším vizuálom. Sledujte našu tour a dozviete sa, kde sa najbližšie vidíme. Tešíme sa na fotky!

Komentáre