V Žiline si užijete náš festival v tom najväčšom pohodlí, nájdete nás totižto v špičkovo vybavenom kine Ster Century Cinemas v obchodnom centre OC MIRAGE.

Kino disponuje štyrmi klimatizovanými sálami, z ktorých dokonca dve majú zariadenie na 3D projekciu. Náš festival si určite užijete aj v postačujúcom 2D formáte. Akustický zážitok kina zažijete vďaka zvuku Dolby Surround. A aj keď dobrých ľudí sa všade veľa zmestí, dúfame, že tlačiť sa nebudete, pretože kapacita kina je až 486 sedadiel.

zdroj: zilina.stercentury.sk

Samozrejmosťou je bezbariérový prístup a 2 miesta pre vozičkárov v každej z kinosál. Kino myslelo aj na zaľúbené dušičky, pre ktoré sú určené tzv. „love seats“ a v sále 1 nájdete dokonca aj VIP sedadlá. Pre ešte lepší filmový zážitok môžete rátať s občerstvením, a zapojiť tak popri sledovaní všetky zmysly. Toto všetko má pre vás prichystané Ster Century Cinemas nielen v Žiline ale aj Košiciach, Spišskej Novej Vsi, či Prievidzi.

V Žiline nás nájdete 7. – 8. novembra. Od  16:00 do 21:30 vás čaká naozaj skvelý program, tak neváhajte a príďte, vstup máme ZADARMO!

Komentáre