Bonznite nám aktivistov vo Vašom okolí!

Poznáte niekoho vo svojom okolí komu ochrana životného prostredia nie je ľahostajná a snaží sa aktívne meniť svoje okolie? Viete o odborníkoch alebo aktivistoch, o ktorých práci, činnostiach, či víziach by mal svet počuť? Koho by ste radi videli u nás na festivale?

Hľadáme váš tip, alebo možno práve vás! Ochrancovia prírody, filmári, fotografi, odborníci, aktivisti, zaujímaví ľudia z celého Slovenska aj Európy, vy všetci sa môžete stať súčasťou programu nášho festivalu alebo tour. Dajte nám vedieť o sebe, alebo skúste niekoho odporučiť. Radi by sme do každého mesta na Slovensku aj v Českej republike priniesli zaujímavých hostí.

Hľadáme ľudí, ktorým by sme dali priestor v našom programe, aby sme ho urobili ešte lepší a zaujímavejší. Nezáleží odkiaľ pochádzate, kedže počas festivalovej tour navštívime takmer celé Slovensko. Posielajte nám ideálne tipy zo Slovenska a susediacich krajín, teda Čiech, Poľska, Maďarska, Rakúska či Ukrajiny.

Ak o niekom takom viete, napíšte nám o ňom/nej v krátkosti pár viet, aby sme zistili čomu presne sa venuje, ak máte k dispozícii aj kontaktný údaj, potešíme sa o to viac 🙂

Vaše návrhy prosím zasielajte na: andrej.krbyla@ekotopfilm.sk

Komentáre