Krajská organizácia cestovného ruchu Turizmus regiónu Bratislava podporuje a vytvára podmienky na rozvoj cestovného ruchu na území Bratislavského samosprávneho kraja. Podporuje kultúrny, spoločenský a športový život a zachovávanie prírodného a kultúrneho dedičstva.

V spolupráciEkotopfilm – Envirofilm festivalom bude tento rok Turizmus regiónu Bratislava „putovať“ so svojou regionálnou ponukou po rôznych mestách Slovenska. Festival Ekotopfilm – Envirofilm je spoločným projektom dvoch tradičných festivalových podujatí, ktoré spája myšlienka ochrany životného prostredia. Krajská organizácia cestovného ruchu Turizmus regiónu Bratislava je tiež EKO a preto nebude na festivale rozdávať tlačené propagačné materiály, ale zaujme novou mobilnou aplikáciou Bratislava Region!

Nová aplikácia krajskej organizácie cestovného ruchu Bratislava Region Tourism oboznamuje užívateľov s TOP turistickou ponukou bratislavského regiónu. Aplikácia je zdarma a je dostupná pre operačné systémy iOS a Android. Pomocou aplikácie si turisti môžu vyhľadať informácie o TOP 42 najatraktívnejších lokalitách, ktoré sa určite oplatí vidieť. Aplikácia je plná informácii o aktuálnych podujatiach, ktoré sa konajú v regióne, prírodných zaujímavostiach, z ktorých mnohé nemajú konkurenciu nikde inde na svete. Praktické využitie aplikácie ocení návštevník aj z hľadiska možnosti  vyhľadania si bohatej ponuky hotelov a reštaurácii, ktoré sa v regióne nachádzajú. Všetky lokality  sa zobrazujú v  interaktívnej mape, návštevníci tak majú všetky zaujímavé miesta ako na dlani. Chcete mať vždy k dispozícii moderného sprievodcu, ktorý Vám poskytne užitočné informácie po potulkách regiónom a ktorý nič nestojí? Stiahnite si aplikáciu Bratislava Region!

Nášmu destinačnému partnerovi Bratislava Region Tourism ĎAKUJEME za podporu festivalu a už teraz sa tešíme na naše spoločné putovanie po mestách Slovenska!

Komentáre