Sme tu pre vás aj počas sviatku 1. mája! Na čo sa môžete tešiť?

V doobedných hodinách zvykneme premietať pre základné a stredné školy, no keďže cez sviatok sú školy zatvorené, rozhodli sme sa neleniť a byť tu pre vás a vaše deti aj tak. Zoberte svoje ratolesti a príďte v čase od 10:00 do 14:00 na festival Ekotopfilm – Envirofilm do Hotela Tatra. Budeme premietať krátke dokumentárne a animované filmy, ktoré sú náučné a zábavné zároveň!

Zdroj: unsplash.com

Filmové premietania pre verejnosť začínajú už od 15:00 v Hoteli Tatra a v Kine Mladosť. Nenechajte si ujsť životopisný film o Dr. Jane Goodall s názvom Jane či krátky film Slamky, o rizikách, ktoré predstavujú plastové jednorazové výrobky. Viac info o utorkových premietaniach v programe.

Večer sa samozrejme nezaobíde bez sprievodného programu. Príďte si vypočuť Andrea Morella, prezidenta Sea Shepherd Italy, ktorý príde do Bratislavy porozprávať o dobrodružných príbehoch celosvetovo známeho ochranárskeho združenia Sea Shepherd. Sea Shepherd bojujú za záchranu oceánskej fauny a flóry po celom svete. Prednáška začína o 19:00 a je simultánne tlmočená do slovenského jazyka, takže jazyková bariéra nehrozí 🙂

Zdroj: seashepherd.it

Zastavte sa u nás, tešíme sa na vás! 

Komentáre