Už ste sa stretli so šikovnou „appkou“, kde máte celý Bratislavský región v mobile? Tento nápad patrí Krajskej organizácie cestovného ruchu (KOCR), ktorá je EKO a aj tento rok na festivale Ekotopfilm – Envirofilm nebude rozdávať tlačené propagačné materiály, ale odprezentuje vám mobilnú aplikáciu Bratislava Region. Na našom festivale si mobilnú aplikáciu môžete vyskúšať.

Aplikácia  krajskej organizácie cestovného ruchu Bratislava Region Tourism oboznamuje užívateľov s TOP turistickou ponukou bratislavského regiónu. Aplikácia je zdarma a je dostupná pre operačné systémy iOS a Android. Pomocou aplikácie si turisti môžu vyhľadať informácie o TOP 42 najatraktívnejších lokalitách, ktoré sa určite oplatí vidieť. Aplikácia  je plná informácii o aktuálnych podujatiach, ktoré sa konajú v regióne, prírodných zaujímavostiach, z ktorých mnohé nemajú konkurenciu nikde inde na svete. Praktické využitie aplikácie ocení návštevník aj z hľadiska možnosti  vyhľadania si bohatej ponuky hotelov a reštaurácií, ktoré sa v regióne nachádzajú. Všetky lokality  sa zobrazujú v  interaktívnej mape, návštevníci tak majú všetky zaujímavé miesta ako na dlani. Chcete mať vždy k dispozícii moderného sprievodcu, ktorý vám poskytne užitočné informácie po potulkách regiónom a ktorý nič nestojí? Stiahnite si aplikáciu Bratislava Region!

A ak nestihnete festival v Bratislave ani v Banskej Bystrici, nezúfajte. V spolupráci s festivalom Ekotopfilm – Envirofilm bude tento rok Turizmus regiónu Bratislava „putovať“ so svojou regionálnou ponukou po rôznych mestách Slovenska.

Krajská organizácia cestovného ruchu Turizmus regiónu Bratislava podporuje a vytvára podmienky na rozvoj cestovného ruchu na území Bratislavského samosprávneho kraja. Podporuje kultúrny, spoločenský a športový život a zachovávanie prírodného a kultúrneho dedičstva. Záleží im na ochrane životného prostredia, preto prichádzajú stále s novými myšlienkami ako byť ekologickejší. Za podporu nášho festivalu im ĎAKUJEME.

Komentáre