Za každou kampaňou stojí veľký tím ľudí, hodiny tvorenia v štúdiu, ale aj kopec zábavy.

Za tou našou „Na konci evolúcie nie je krása“ (There is no beauty at the end of evolution) stoja šikovní ľudia z Effectivity I POWERED BY PUBLICIS a mimoriadne zruční tím z IMAGEWELL. Zatiaľ čo Effectivity vytvorila celú vizualizáciu myšlienky, ImageWell nám pomohol so zviditeľnením podujatia cez tlač veľkoformátových bannerov, textílií či kartónov. 

Ak nás prídete na festival navštíviť, môžete sa dokonca odfotiť s našimi hlavnými hrdinami festivalu, Olejnatkou labuťou a Filtrovcom poľným, vytlačených na kartóne a to aj v životnej veľkosti! 

Samozrejmosťou festivalu sú prenosné roll-upy. Okrem týchto pútačov ImageWell zhotovil aj veľkoplošný bannerový branding s rôznym umiestnením a tiež veľké textilné pútače umiestnené na vzdušnej bráne. Všetky vyrobené veci si môžete pozrieť v Hoteli Tatra v Bratislave a v Europa SC v Banskej Bystrici do konca týždňa.

A čo robia pre životné prostredie v ImageWell? Spoločnosť sa snaží rozvíjať myšlienky ochrany životného prostredia. Vo svojej výrobe investovali do eko tlačiarenských strojov a triedia a minimalizujú odpad tak, aby sa dal využiť aj sekundárne. Popri ich budove založili státie pre bicykle a vyhecovali tímy zamestnancov, ktorí chodia do práce na bicykli, pešo či jednoducho alternatívne bez áut. V budúcnosti plánujú eko aktivity ešte rozširovať.

Spoločnosti ImageWell ĎAKUJEME za výbornú spoluprácu a úžasné výtvory. Už teraz sa tešíme na ďalšie kreatívy 🙂

Komentáre