Medzinárodný filmový festival Ekotopfilm – Envirofilm opäť zavíta do priestorov obchodného centra OC MIRAGE. Príbeh tohto obchodného centra trvá už päť rokov a Žilinčanom ponúka mnoho aktivít na trávenie voľného času; bowling, moderne vybavené kinosály a v lete sa dokonca môžete osviežiť v bazéne či posedieť si pri bare pod slnečníkom. Tí najmladší návštevníci si určite obľúbili Detský svet. 

 

Medzi vyhľadávané patria i kultúrno-spoločenské podujatia v obchodnom centre – módne prehliadky, výstavy, súťaže, kastingy a ďalšie akcie, na ktorých môžete často stretnúť aj celebrity či známe osobnosti zo Slovenska a zahraničia. Nikdy neviete, koho môžete v OC MIRAGE stretnúť. Ak ste ešte nevideli naživo skutočného žraloka, práve teraz máte možnosť. V akváriu tu plávajú dva rovno pred vašimi očami. Lákadlom je takisto aj každoročná medzinárodná výstava mačiek.

.

Obchodné centrum MIRAGE je vo viacerých ohľadoch jedinečné nielen na Slovensku, ale aj v strednej Európe. Pozývame vás sem 7. – 8.novembra 2017, nájdete nás v Ster Century Cinemas, kde vám počas dvoch dní ponúkneme to najlepšie z festivalu Ekotopfilm – Envirofilm, dokumentárne filmy z celého sveta a pútavé diskusie.

Program pre Žilinu nájdete –TU

Komentáre