Cez letné mesiace sme nezaháľali a naplánovali sme šnúru ako pravé rockové hviezdy!

Jesenná časť festivalovej Ekotopfilm – Envirofilm TOUR po Slovensku štartuje 18. septembra v Považskej Bystrici a pokračuje až do decembra. Plánujeme navštíviť viac ako 20 miest, takže majte oči na stopkách, či nezamierime práve k vám. Ak to nestihneme na jeseň, nezúfajte, pokračujeme na jar 2019.

Prinášame to najlepšie zo súťažného ročníka nášho filmového festivalu, ktorý sa uskutočnil v máji v Bratislave a v Banskej Bystrici, a to nielen filmy ale aj skvelú atmosféru! Pozrite si, ako to vyzeralo na súťažnom festivale.

.

Na našich cestách Slovenskom navštívime Považskú Bystricu, Partizánske, Prievidzu, Dolný Kubín, Púchov, Rusovce, Pezinok, Modru, Topoľčany, Handlovú, Martin, Humenné, Galantu, Žilinu, Trnavu, Poprad, Košice, Senec, Prešov a na zozname nám priebežne pribúdajú ďalšie mestá, o ktorých vás budeme včas informovať.

Sme tu pre vás celý deň! Doobedie patrí deťom z vopred zahlásených základných a stredných škôl. V rámci nášho Junior festivalu sa zameriavame na environomentálnu výchovu žiakov, kde pomocou krátkych filmov a interaktívnych sprievodných aktivít učíme deti k zodpovednosti voči nášmu prostrediu.

Podvečer otvárame brány pre verejnosť. Príďte zrelaxovať, nabrať nové informácie a inšpirácie do života. Môžete sa tešiť na pestrý filmový program, ktorý vás zavedie do divokej prírody, odhalí nelegálne praktiky, predstaví nové riešenia súčasných problémov… Okrem jedinečných dokumentárnych filmov z celého sveta vám prinášame aj sprievodný program „mimo plátna“, kde diskutujeme s našimi hosťami na aktuálne témy.

zdroj: ekotopfilm.sk

Prídeme priamo za vami, tak si nenechajte ujsť jedinečnú príležitosť vo svojom meste. Vstup na filmové premietania ako aj sprievodný program je voľný. Zoberte kamarátov, partnerov, rodinu a strávte s nami príjemný podvečer. Tešíme sa na vás!

Komentáre