Na jar plánujeme navštíviť až 18 miest, takže majte oči na stopkách, či nezamierime práve k vám. Teraz totiž prišiel čas navštíviť mestá, ktoré sme na jeseň 2018 nestihli.

Načerpaní energiou do nového roka pokračujeme v našej Ekotopfilm – Envirofilm TOUR po Slovensku, ktorá s lákavým programom štartuje 12. februára v Piešťanoch a pokračuje až do apríla.

Prinášame to najlepšie zo súťažného ročníka nášho filmového festivalu, ktorý sa uskutočnil v máji v Bratislave a v Banskej Bystrici, a to nielen filmy ale aj skvelú atmosféru! Pozrite si, ako to vyzeralo na súťažnom festivale.

.

Na našich cestách Slovenskom navštívime Piešťany, Dunajskú Stredu, Holíč, Žiar nad Hronom, Zvolen, Veľký Meder, Šamorín, Dubnicu nad Váhom, Nitru, Senicu, Ružomberok, Liptovský Mikuláš a na zozname nám priebežne pribúdajú ďalšie mestá, o ktorých vás budeme včas informovať.

Sme tu pre vás celý deň! Doobedie patrí deťom z vopred zahlásených základných a stredných škôl. V rámci nášho Junior festivalu sa zameriavame na environomentálnu výchovu žiakov, kde pomocou krátkych filmov a interaktívnych sprievodných aktivít učíme deti k zodpovednosti voči nášmu prostrediu.

Podvečer otvárame brány pre verejnosť. Príďte zrelaxovať, nabrať nové informácie a inšpirácie do života. Môžete sa tešiť na pestrý filmový program, ktorý vás zavedie do divokej prírody, odhalí nelegálne praktiky, predstaví nové riešenia súčasných problémov… Okrem jedinečných dokumentárnych filmov z celého sveta vám prinášame aj sprievodný program „mimo plátna“, kde diskutujeme s našimi hosťami na aktuálne témy.

zdroj: ekotopfilm.sk

Prídeme priamo za vami, tak si nenechajte ujsť jedinečnú príležitosť vo svojom meste. Vstup na filmové premietania ako aj sprievodný program je voľný. Zoberte kamarátov, partnerov, rodinu a strávte s nami príjemný podvečer. Tešíme sa na vás!

Komentáre