Spoločnosť Jungheinrich patrí medzi globálnych lídrov v oblasti komplexných riešení pre internú logistiku. Prémiovú nemeckú značku manipulačnej a skladovej techniky, automatizovaných a softvérových riešení pre vnútropodnikovú logistiku charakterizuje predovšetkým široké portfólio inovatívnych produktov, riešení a služieb.

Zdroj: Jungheinrich

Kým v bežnej doprave sú ešte automobily s elektrickým motorom zriedkavé, v skladovej a výrobnej logistike až 80% zariadení manipulačnej techniky funguje na elektrinu. Vďaka unikátnym inováciám spoločnosti Jungheinrich sa ich efektívnosť a spotreba energií neustále zlepšuje. Už vyše sedem rokov jazdia v obchodoch, skladoch a továrňach vozíky s pohonom na modernú lítiovo-iónovú batériu, ktoré Jungheinrich uviedol do sériovej výroby ako prvý na trhu.

„Záleží nám na životnom prostredí a preto vďaka používaniu našich vozíkov firmy produkujú nižšie emisie CO2 a zachovávajú tak vyššie enviromentálne štandardy.“ hovorí Petra Blahová, marketingový manažér spoločnosti Jungheinrich.“Sme radi, že sme tento rok partnerom festivalu Ekotopfilm.“

Spoločnosť Jungheinrich je partnerom regionálnej TOUR festivalu Ekotopfilm – Envirofilm. Za podporu festivalových aktivít ďakujeme.

Komentáre