Aj tento rok spolupracujeme s vynaliezavými pracovníkmi spoločnosti Imagewell. Imagewell vás efektívne zviditeľní cez kreatívnu, veľkoplošnú tlač a sieť reklamných plôch v rôznych častiach Slovenska.

Pre festival Ekotopfilm – Envirofilm zabezpečuje spoločnosť Imagewell tlač veľkoformátových bannerov, textílií, kartónov, dosiek či kulís. Zaujímavé je, že veľká časť festivalovej tlače je postavená na znovavyužitých zdrojoch. Na festivale sa i tento rok budete môcť odfotiť s hlavnou hrdinkou festivalu vytlačenou na kartóne či doskách v životnej veľkosti – konkrétne s „Olejnatkou labuťou“ – labuťou žijúcou na olejovom jazere.

Ekotopfilm – Envirofilm 2017

Na to aby sme priniesli kampaň bližšie k vám, využívame prenosné roll-upy. Okrem týchto pútačov, nám ImageWell zhotovil aj veľkoplošný bannerový branding pri vstupe na festival, a tiež veľké textilné pútače umiestnené na vzdušnej bráne. Veľkosť plachiet a textílií si môžete pozrieť na obrázkoch priamo vo výrobe, či na mieste konania.

Zdroj: Imagewell

A čo robia pre životné prostredie v Imagewelli?

Imagewell investoval do eko tlačiarenských strojov, triedi a minimalize nielen výrobný odpad tak, aby sa dal sekundárne využiť. Pre svojich zamestnancov vybudoval pri budove státie pre bicykle a vyhecoval tak tímy kolegov, ktorí chodia do práce na bicykli, pešo, či jednoducho alternatívne bez áut. Naďalej sa snaží rozvíjať dôležité eko myšlienky.

Tešíme sa, že môžeme spolupracovať s takými šikovnými a dobre naladenými ľuďmi a veríme, že naša spolupráca bude pokračovať aj v ďalších ročníkoch. 

Ak chcete kreatívne výtvory vidieť aj naživo, príďte sa pozrieť priamo na festival 30.4. – 4.5. do Bratislavy či Banskej Bystrice. Tešíme sa na vás!

Komentáre