Nový rok sa nám už rozbehol a my tiež oddýchnutí a načerpaní novými silami pokračujeme. Na úvod vám prajeme všetko dobré, veľa úspechov a zážitkov strávených hlavne s Ekotopfilm festivalom 🙂

zdroj

Čo nás čaká?

Festivalová tour 2016/2017 pokračuje. Ďalšie slovenské mestá navštívime už vo februári. A ktoré? Dozviete sa čoskoro. Isté však je, že bude pre vás pripravený bohatý program plný úžasných dokumentárnych filmov z celého sveta a diskusií o témach, ktoré určite obohatia váš život.

Blíži sa nám aj čas veľkého súťažného festivalu, preto už teraz brainstormujeme, plánujeme a rozvíjame čo pre vás pripravíme, nech máte zážitok čo najväčší.

Ak máte aj vy nejaké nápady, sem s nimi! Radi si vypočujeme vaše názory, čo by ste na festivale chceli vidieť, zažiť, či počuť. Priestor pre trvaloudržateľné témy je široký a každý sa zaujíma o niečo viac, o niečo menej. So svojimi myšlienkami či návrhmi nás môžete oboznámiť prostredníctvom Facebooku alebo nám napíšte na mail info@ekotopfilm.sk. Budeme radi, ak sa zapojíte a napoviete nám, čo vás zaujíma.

Tešíme sa na všetky vaše ohlasy!

Komentáre