Urban Art Festival vol.2 má vo svojej DNA v prvom rade spájanie a spoluprácu. Okrem toho, že prináša množstvo zábavy a ničí nudu v Bratislave, spája a prepája existujúce podujatia. Tento rok sme jeho súčasťou aj my, filmový festival EKOTOPFILM – ENVIROFILM.

Príďte si pozrieť vybrané víťazné filmy aktuálneho ročníka 2018 do útulného Urban House v sobotu 30. júna 2018 od 14:00 do 21:00. Odhaľte s nami tajomstvá každodenného života medveďov na Kamčatke, sledujte cestu paradajkového pretlaku z Afriky, Talianska, Číny a Ameriky na regály našich obchodov, zoznámte sa s najinovatívnejšími udržateľnými dizajnovými riešeniami, vydajte sa na cestu potravinového odpadu v Nórsku, spoznajte jednotlivcov a skupiny po celom svete, ktoré bojujú s plastovým odpadom v podobe slamiek a objavte s nami neopakovateľnú krásu zrodenú z ohňa. VSTUP VOĽNÝ!

Aby ste nezabudli, nájdete nás aj na Facebooku 🙂

Zdroj: urbanartfestival.sk

PROGRAM:

14:00 🐻MEDVEDE Z KAMČATKY RU/53’ (SK DABING)

15:15 🍅IMPÉRIUM ČERVENÉHO ZLATA FR/52’ (SK DABING)

16:30 ☕️BIELE ŠÁLKY UŽ NETREBA US/59’ (SK TITULKY)

18:00 🍌PO ZÁRUKE NO/52’ (SK TITULKY)

19:15 🍹SLAMKY US/33’ (SK TITULKY)

20:15 🔥ZRODENÉ Z OHŇA AT/50’ (SK DABING)

Okrem nášho filmového programu vás čaká víkend plný zábavy, Urban Art Festival totiž zaplní 6 pódií vynikajúcim hudobným programom, tešiť sa môžete aj na sprievodné akcie. Viac informácií sa dozviete na webstránke podujatia.

Tešíme sa na vás!

Komentáre