Obľubujete kávu? Máme pre vás tip, ktorý musíte vyskúšať. Cafézia SK je káva, ktorá „nakopne a neublíži“. Okrem pozitívnych účinkov pre celý organizmus, je i ekologická, bez pesticídov a zaraďovaná do „fair trade“.

Zdroj: Cafézia SK

Zdroj: Cafézia SK

LAHODNÁ a „ZERO WASTE“, aj také prívlastky dostáva prémiová káva Cafézia. Zodpovednosť a láska k prírode sa odrzkadľuje v biodegradovateľnom balení na báze kukuričného škrobu, vhodnom do kompostu, ktoré je tak potravou pre mikroorganizmy.
Doba úplneho rozkladu vo voľnej prírode je na rozdiel od konvenčného plastového obalu neporovnateľne kratšia. Zatiaľ čo klasický plastový obal zanecháva stopu v prírode viac ako 1 000 rokov, inovatívny obal kávy Cafézia nielen lepšie uchováva organoleptické vlastnosti, ale v životnom prostredí v priebehu 4 rokov úplne zanikne. Kvalitnej a chutnej káve sa tak môžu tešiť aj ľudia, ktorí žijú bez odpadu, eventuálne biologický odpad kompostujú. 

Zdroj: Cafézia SK

Cafézia SK putuje aj s naším festivalom po jednotlivých mestách Slovenska. Príďte ju k nám ochutnať. Janka a Oliver vám ju pripravia čerstvú s láskou iba za váš úsmev 😉

Komentáre