Ďalší ročník Ekotopfilm – Envirofilm festivalu začína už čoskoro. Celý týždeň od 16. do 20. mája máme pre vás pripravený perfektný program, fascinujúce dokumenárne filmy trvalo z celého sveta, výnimočných hostí a špeciálne diskusie s kvalifikovanými odborníkmi.

Veľkou novinkou tohto ročníka je, že máme nový vizuál. A čo je teda myšlienkou novej vizualizácie?

Určite si spomínate, keď ste boli malí, často ešte nezodpovedný, sem-tam ste neposlúchali svojich rodičov. Tí potom nad vami kývli rukou so slovami: “Čo len z teba bude?!”

Táto spomienka na detstvo nás inšpirovala. Vďaka spolupráci s agentúrou Effectivity sme vytvorili niekoľko obrázkov zvieracích mláďat s jedným z rodičov a ideou: “Čo len s tebou bude, keď vyrastieš?”

Prostredníctvom daného posolstva vás chceme podnietiť k tomu, aby ste sa na chvíľu zastavili a zamysleli sa nad otázkou – čo len bude s prírodou, životným prostredím a živými tvormi, ak svoj ľahostajný postoj k ochrane našej Zeme nezmeníme.

Téma trvalo udržateľného rozvoja je čím ďalej tým viac rozoberaná a preto veríme, že našou festivalovou pozvánkou zaujmeme aj práve vás. Príďte na ďalší ročník medzinárodného Ekotopfilm – Envirofilm festivalu. Zažijete úžasný program, ktorý bude zverejnený čoskoro.

Tak neváhajte a spríjemnite si voľný čas. Budeme vás čakať v Hoteli Tatra v Bratislave a v obchodnom centre Europa SC v Banskej Bystrici.

FB pozvánka – Bratislava

FB pozvánka – Banská Bystrici

Komentáre