Europa Shopping Center je najväčšie nákupno-zábavné centrum v Banskobystrickom kraji. Jeho atraktívna poloha ho vopred predurčuje na to, aby bolo obľúbeným centrom nákupov, oddychu a zábavy v širokom okolí.

Okrem viac než stovky obchodov tu nájdete multikino so šiestimi sálami, rýchle občerstvenie aj reštaurácie. Značné zastúpenie majú služby, najmä finančného charakteru. Neoddeliteľnou súčasťou centra je najmodernejší a najväčší hudobný klub na Slovensku Ministry of fun, ktorého dobré meno šíri, okrem návštevníkov zo Slovenska a okolitých štátov, aj mnoho svetových DJov a kapiel.

Počas svojej existencie od roku 2006 si Europa Shopping Center získalo nielen obyvateľov mesta Banská Bystrica ale aj priľahlých oblastí. Tí na ňom oceňujú najmä úzke prepojenie nákupov a príjemne stráveného času s priateľmi, či obchodnými partnermi.

Pravidelne sa tu usporadúvajú rôzne spoločensko-kultúrne aj športové podujatia, výstavy, a prezentácie. Europa SC sa tak stáva nielen nákupným a turistickým, ale aj spoločenským, kultúrnym a informačným centrom celého kraja. 

Europa Shopping centre je aj tento rok miestom pre Ekotopfilm – Envirofilm festival v Banskej Bystrici. Celý týždeň od 16. do 20.5.2016 (až dodnes do 22:00 hod.) sú v Cinemax krásne dokumentárne filmy z celého sveta a zaujímavé diskusie s odborníkmi.

Za spoluprácu a všetky poskytnuté služby nákupnému centru SC Europa ĎAKUJEME.

Komentáre