Europa Shopping Center je najväčšie nákupno-zábavné centrum v Banskobystrickom kraji. Jeho atraktívna poloha ho vopred predurčuje na to, aby bolo obľúbeným centrom nákupov, oddychu a zábavy v širokom okolí.

Zdroj: SC Europa

Počas svojej existencie od roku 2006 si Europa Shopping Center získalo nielen obyvateľov mesta Banská Bystrica ale aj priľahlých oblastí. Tí na ňom oceňujú najmä úzke prepojenie nákupov a príjemne stráveného času s priateľmi, či obchodnými partnermi.

Pravidelne sa tu usporadúvajú rôzne spoločensko-kultúrne aj športové podujatia, výstavy, a prezentácie. Europa SC sa tak stáva nielen nákupným a turistickým, ale aj spoločenským, kultúrnym a informačným centrom celého kraja. 

Okrem viac než stovky obchodov tu nájdete multikino so šiestimi sálami, rýchle občerstvenie aj reštaurácie. Značné zastúpenie majú služby, najmä finančného charakteru. Neoddeliteľnou súčasťou centra je najmodernejší a najväčší hudobný klub na Slovensku Ministry of fun, ktorého dobré meno šíri, okrem návštevníkov zo Slovenska a okolitých štátov, aj mnoho svetových DJov a kapiel.

Europa Shopping centre je aj tento rok miestom pre festival Ekotopfilm – Envirofilm v Banskej Bystrici. Celý týždeň od 30. apríla do 4. mája 2018 sú v CINEMAX krásne dokumentárne filmy z celého sveta a zaujímavé diskusie aj so slovenskými i zahraničnými hosťami.

Za spoluprácu a všetky poskytnuté služby nákupnému centru SC Europa a Cinemax ďakujeme. Vidíme sa tam!

Komentáre