Junior festival

Ako už určite mnohí viete, tento filmový rok sme si dali za cieľ navštíviť v rámci našej tour až päťdesiat slovenských miest. Od súťažného festivalu v Bratislave sa nám zatiaľ, počas jesennej časti tour, podarilo obehnúť dvadsať okresných a krajských miest. Za tento úžasný čas sme sa stretli so zaujímavými ľuďmi a vzdelali sme tisícky detí. Na našej ceste nás sprevádzali partneri a vzácni hostia, ktorí tvorili pútavé diskusie a sprievodný program pre vás, verejnosť. Bez nich by to nebolo ono a my sme nesmierne vďační za tieto vzácne spolupráce a priateľstvá.

Junior festival v Košiciach.

Diskusia k téme Národný park Podunajsko v Malackách.

Blížia sa nám sviatky pokoja a oddychu a my vieme, že by sme sa mali trochu pozastaviť a načerpať nové sily. Prichádza čas na to byť viac s rodinou a poďakovať sa za všetko, čo nám do života prišlo.

.

Po novom roku sa môžete opäť tešiť na náš festivalový tím a plné filmové nasadenie. Už teraz máme rozplánovaných mnoho ďalších miest, ktoré určite navštívime. Pripravujeme pútavý program pre našich najmenších juniorov a prinesieme aj témy pre vás. Nebudú chýbať ani zaujímavé diskusie a vzácni hostia. No a čo by to bol festival bez filmov? Ako už zvyčajne, premietať budeme naše víťazné dokumentárne filmy ocenené medzinárodnou porotou. Tešíme sa na vás 🙂

Šťastné a veselé, do Nového roku všetko dobré praje Ekotopfilm!

Komentáre