Krajská organizácia cestovného ruchu Turizmus regiónu Bratislava podporuje a vytvára podmienky na rozvoj cestovného ruchu na území Bratislavského samosprávneho kraja. Podporuje kultúrny, spoločenský a športový život a zachovávanie prírodného a kultúrneho dedičstva.

V spolupráci s Ekotopfilm – Envirofilm bude tento rok Turizmus regiónu Bratislava „putovať“ so svojou regionálnou ponukou po rôznych mestách Slovenska. Festival Ekotopfilm – Envirofilm je spoločným projektom dvoch tradičných festivalových podujatí, ktoré spája myšlienka ochrany životného prostredia. Krajská organizácia cestovného ruchu Turizmus regiónu Bratislava je tiež EKO a preto nebude na festivale rozdávať len tlačené propagačné materiály, ale zaujme aj  mobilnou aplikáciou Bratislava Region!

Zdroj: KOCR Bratislava Region Tourism

Aplikácia  krajskej organizácie cestovného ruchu Bratislava Region Tourism oboznamuje užívateľov s TOP turistickou ponukou bratislavského regiónu. Aplikácia je zdarma a je dostupná pre operačné systémy iOS a Android. Pomocou aplikácie si turisti môžu vyhľadať informácie o TOP 42 najatraktívnejších lokalitách, ktoré sa určite oplatí vidieť. Aplikácia  je plná informácii o aktuálnych podujatiach, ktoré sa konajú v regióne, prírodných zaujímavostiach, z ktorých mnohé nemajú konkurenciu nikde inde na svete. Praktické využitie aplikácie ocení návštevník aj z hľadiska možnosti  vyhľadania si bohatej ponuky hotelov a reštaurácii, ktoré sa v regióne nachádzajú. Všetky lokality  sa zobrazujú v  interaktívnej mape, návštevníci tak majú všetky zaujímavé miesta ako na dlani. Chcete mať vždy k dispozícii moderného sprievodcu, ktorý Vám poskytne užitočné informácie po potulkách regiónom a ktorý nič nestojí? Stiahnite si aplikáciu Bratislava Region!

Krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism je partnerom regionálnej TOUR festivalu Ekotopfilm – Envirofilm. Za podporu festivalových aktivít ďakujeme.

Komentáre